Hamza Enes Bozat - Kişisel Blog

İlk yazının ardından uzun bir ara ve tekrar…

  • Konu Hakkında ;

Öncelikle niye bu kadar ara verdiğimi soracak olursanız, bende bilmiyorum.. Yaz boyunca gittiğim, gezdiğim her yerde imkanım olmasına rağmen yazmadım. Küçük bahaneleri büyüterek yazmaktan kaçındım.

Ama artık böyle bahaneler yok!

Pazartesi gününden itibaren Arda ile birlikte Afyon’da yeni bir maceraya atılıyoruz. Bundan sonra elimden geldiğince haftada bir bile olsa güncel yazılarımla (çoğunlukla) Afyon’dan karşınızda olacağım.

Bu yazı tatil anlamında dolu dolu geçirsekte, havacılık adına herhangi bir şey yapmadığım için pekte dolu saymıyorum. Nereye gitmek istediysem, ne yapmak istediysem bir türlü denk gelmedi. Allah’tan 19-20 Eylül de SUSHM de yapılacak Sivrihisar Hava Gösterisi‘ne katılacağız da bir nebze olsun içimiz rahatlayacak ve şenlenecek. Yeri gelmişken öğrenmek isteyenler için etkinlikle ilgili detaylara da buradan ulaşabilirsiniz, Afyon’dan veya Eskişehir’den gelecekler olursa sosyal medya üzerinden iletişim kurabilirler.

Yapacaklarımızın dışında, biraz da yaptıklarımızdan bahsedelim…

İzmir’de kısa bir tatilin ardından sabit ilgi alanımızın dışına çıkarak fotoğrafçılık adına bir şeyler yaptık. Yakın arkadaşımla beraber bir fotoğraf stüdyosu açtık. Tatilin büyük bir kısmı stüdyoyla, çekimlerle ilgilenmekle geçti. Arkadaşım bu işin uzmanı, zaten uzun süredir iç ve dış çekim yapmakta. Bizde yanında bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz… Kendimi biraz daha geliştireyim yaptığım çekimleri de paylaşırım elbet. Ayrıca stüdyomuzun web sitesine de buradan ulaşabilirsiniz. Fotoğraf işleriniz olmasa bile kapımız her zaman herkese açık, bekleriz…

Aradan uzun süre geçtiği için biraz kendimizi hatırlatma yazısı birazda reklam içerikli oldu 🙂 Neyse her şey planladığım gibi giderse pazartesi akşamı farklı bir yazıyla görüşmek üzere…

Benzer yazılar
Sen de Yorumla!